حمل بار به شهرستان


حمل بار به شهرستان با اتوبار تهران سرویس

حمل بار به شهرستان ، باربری تهران سرویس با ۱۸ سال سابقه در عرصه حمل بار،حمل اثاثیه منزل،حمل کلا،حمل بار ترانزیتی و دیگر حمل و نقل ها فعالیت میکند که به دو بخش حمل بار داخل شهری و خارج شهری تقسیم میشود.
که هردو توسط باربری تهران سرویس به بهترین شیوه در کمترین زمان انجام میشود و افراد میتوانند با مراجه به این شرکت بار خود را به جای جای کشور عزیزمان با خیال راحت جابجا کنند
.
حمل باری به شهرستان یکی دیگر از خدمات برجسته اتوبار تهران سرویس میباشد، که در طی ۱۸ سال فعالیت خود یکی از نمونه ترین باربری های میباشد که جابجای های خود را به نحو احسنت در حوزه حمل بار به شهرستان انجام داده است.

حمل بار به شهرستان
حمل بار به شهرستان
حمل بار به شهرستان
حمل بار به شهرستان

حمل بار به شهرستان با انواع کامیونت ها ، کامیونها و وانت ها

باربری تهران سرویس حمل بارها به شهرستان را با انواع کامیونهای بزرگ و کوچک انجام میدهد از قبیل تریلی کفی-تریلی کفی بغلدار-تریلی ترانزیت- کامیون ده تن- ده تن جفت محور-ده تن تک محور- تک روباز- تک مسقف- کامیونت باتسان-کامیونت هیوندای-کامیونت ایسوزو-خاور بنز.
قابل ذکر است که کامیونت های مسقف بیشتر اغلب در زمینه حمل بار حمل اثاثیه منزل و حمل لوازم اداری تجاری به شهرستانها استفاده میشوند، زیرا کامیونتهای سرپوشیده دارای سقف پتو و دیواره موکت کاری شده برای حفاظت از انواع اثاثیه میباشد.

حمل بار به شهرستان
حمل بار به شهرستان

حمل و نقل انواع بار و کالا به تمام نقاط ایران 

حمل بار به شهرستان و دیگر حمل و نقلهای بزرگ و کوچکی که توسط اتوبار تهران سرویس انجام میگیرد عبارتند از: حمل کالاهای تجاری – حمل کالاهای صنعتی – حمل دستگاهای صنعتی – حمل تجهیزات ساختمانی – حمل بارهای ترافیکی با تیم ترافیک و مجوز تردد – حمل تجهیزات پزشکی – حمل بار اداری – حمل بار تجاری – حمل اثاثیه منزل.
حمل بار و حمل اثاثیه منزل به شهرستان  و هر کالای دیگری به خارج از تهران و حمل بار به هر شهرستانی توسط شرکت اتوبار تهران سرویس تا سقف ۲۰ ملیون تومان بیمه رایگان میشود که این بیمه نامه ها کاملا دولتی میباشد و جای هیچ نگرانی ای از جانب افراد وجود ندارد.

حمل اثاثیه منزل به شهرستان
حمل اثاثیه منزل به شهرستان

کسانی که ازرش پولی بارهایشان بیش از ۲۰ ملیون تومان میباشد میتوانند در صورت لزوم با پرداخت مبلغی به اتوبار تهران سرویس نرخ بیمه و بارنامه خود را افزایش دهند تا در هنگام بروز صانحه جاده ای خسارت خود را از بیمه دریافت کنند قابل ذکر است که در صورت بروز هرگونه خسارت به بار اشخاص باید به شرکت بیمه مراجعه کنند نه شرکت حمل و نقل.

حمل اثاثیه منزل به شهرستان اتوبار تهران سرویس
حمل اثاثیه منزل به شهرستان
باربری
باربری