بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل در تمام نقاط تهران

بسته بندی اثاثیه منزل از مهمترین نکاتی است که افراد باید قبل از جابجای وسایل حساس و شکستنی خود را بسته بندی کنند تا صدمه ای نبیند اما بیشتر کسانی که قصد اثاث کشی دارند بدلیل ناتوان بودن در این زمینه توانایی انجام درست بسته بندی وسایل منزل خود را ندارند.
اتوبار و باربری تهران سرویس به وسیله افراد حرفه ای بسته بندی اثاثیه منزل شما را به درستی کامل انجام میدهند این افراد هرکدام بیش از یک دهه تجربه بسته بندی اثاثیه منزل بسته بندی لوازم اداری بسته بندی مبلمان بسته بندی لوازم لوکس و … را دارند.

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

افراد حرفه ای و باتجربه برای بسته بندی لوازم و اثاثیه

باربری تهران سرویس با سالها تجربه در ارائه خدمات اسباب کشی منازل آماده ارائه خدمات حرفه ای خود جهت بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکت ها و کارخانه ها است افراد درخواست کننده می توانند جهت بسته بندی صحیح لوازم لوکس و خاص خود مانند.

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

پیانو ، یخچال های ساید و اشیاء عتیقه و قیمتی خود که نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد از خدمات بسته بندی شرکت باربری تهران سرویس استفاده کنند و همچنین جهت جابجایی و حتی چیدن وسایل به همراه تضمین ۱۰۰ درصد و گارانتی ( خدمات VIP ) اتوبار تهران سرویس استفاده نمایند و سرعت و کیفیت این باربری را در مقابل دیگر باربریها تجربه کنند .

بسته بندی اثاثیه منزل با وسایلی مانند فوم نایلون حبابدار یا ضربه گیر سلفون کارتن ۵ لایه و محکم چسب پنج سانتی و غیره انجام میشود که تمامی این وسایل از جانب اتوبار تهران سرویس تأمین میشود و دیگر نیازی به تهیه وسایل از جانب مشتریان نیست.

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل

نکاتی مهم در رابطه با بسته بندی وسایل شرکت ها و ادارات

برچسب گذاری بر روی وسایل : سعی کنید روی تمام کارتن ها و جعبه هایی که بسته بندی کرده اید برچسب بزنید. این برچسب ها که بهتر است رنگی باشد ، لازم است حاوی اطلاعاتی در مورد محتویات کارتن و اتاقی که قرار است در آن قرار بگیرد باشد.
جدا نمودن لوازم شکستنی : وسایل ظریف و شکستنی را به صورت جداگانه بسته بندی کنید و با برچسب های مشخص روی آنها علامت “شکستنی” بزنید. همچنین هنگام بارگیری، این بسته بندی ها را در بالای کارتن های دیگر قرار دهید.
بسته بندی لوازم اداری و تجاری : بسته بندی لوازم اداری تجاری و دفتری احتمالا سخت ترین بخش اسباب کشی خواهد بود. بدلیل آسیب پذیر بودن این لوازم مانند مانیتورهای کامپیورتر و لپ تاپ ، دستگاه های کپی و فکس ، سانترال و گوشی های تلفن لازم است هنگام بسته بندی دقت فراوانی شود. 

اتوبار تهران سرویس
اتوبار تهران سرویس

بسته بندی اثاثیه منزل چرا باید صورت گیرد: به این دلیل بسته بندی اثاثیه منزل باید صورت گیرد زیرا این امر از لحاظ مادی درطول زمان بسیار مقرون بصرفه میباشد چون بسته بندی در طول هر اثاث کشی موجب میشود هر ساله وسایل افراد بدون شکست و خط خش جابجا شود که با اینکار میتوان زمان بیشتری از وسایل خود استفاده کرد و در مقایسه شکستن اشیاء با هزینه ای که در قبال بسته بندی اثاثیه منزل خود پرداخت میکنید بسیار ناچیز است به طور مثال ما یه شیشه میز ناهار خوری را در نظر میگیریم که قیمت تقریبی ان حدود ۶۰۰ هزار تومان میباشد و هزینه بسته بندی ان صد هزار تومان میشود که در صورت مقایسه این دو افراد قیمتی درقبال ان پرداخت نمیکنند.

بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل