باربری فرمانیه ۲۲۳۸۱۹۲۳

باربری فرمانیه ارائه دهنده انواع کامیون و کارگر در فرمانیه می باشد

باربری فرمانیه با بیش از یک دهه تجربه در زمینه حمل و نقل کالاهای تجاری، صنعتی، اداری، لوازم پزشکی، مبلمان و اثاثیه منزل و … در منطقه فرمانیه با افرادی مجرب و کار آزموده آمادگی خود را جهت حمل اثاثیه منزل و ارائه انواع خدمات باربری اعلام می دارد.
باربری فرمانیه خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته برای مشتریان در نظر گرفته و افراد میتوانند با مشاوره رایگان نوع جابجای خود را اعلام نموده و کامیون و کارگر خود رزرو نمایید.
اتوبار
 فرمانیه با تجهیزات و کارگران ماهر اثاثیه ی شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی می کند تا در طول اثاث کشی دچار شکستگی نشوند.

باربری فرمانیه
باربری فرمانیه

باربری در فرمانیه شبانه روز اماده اثاث کشی میباشد

اتوبار فرمانیه با منصف ترین نرخ های باربری و با عالی ترین کیفیت خدمات خود را ارایه میدهد و کلیه ی نرخ های باربری تحت نظر اتحادیه ی حمل ونقل تهران تایین میشود. همچنین باربری فرمانیه برای مشتریان خاص تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته است

بسته بندی اصولی اثاثیه ی منزل قدم اول در یک اثاث کشی موفق است که توسط پرسنل باربری فرمانیه به بهترین شکل ممکن انجام میشود.
کارتن های مخصوص بسته بندی اثاثیه، ساک های مخصوص بسته بندی تختخواب و .. از جمله تجهیزات بسته بندی این شرکت است که به وسیله فراد حرفه ای و تخصصی انجام میشود.

اتوبار فرمانیه
اتوبار فرمانیه

 

 

یک دیدگاه در “باربری فرمانیه ۲۲۳۸۱۹۲۳

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *