اتوبار

اتوبار تهران سرویس متخصص در حمل بار و حمل اثاثیه منزل

اتوبار- امروزه حمل و نقل در داخل شهری و حمل بارهای خارج شهری امری بسیار پر دردسر برای افراد میبادشد و این موضوض سبب شده است تا شرکت ها و موسسه های زیادی در زمینه حمل بارحمل اثاثیه منزل – حمل کلا – و … شروع به فعالیت بکنند. این شرکت های حمل و نقل با نام های باربری و اتوبار در سطح شهرها اللخصوص تهران ایجاد شده اند و شبانه روز مشغول بکار هستند. اتوبار 

باربری تهران سرویس

باربری تهران سرویسباربری تهران سرویس یکی از شرکت های بزرگ و با سابقه است که به مدت ۱۸ سال در تهران بصورت شبانه روزی فعالیت میکند و هروزه بر تجربه های خود می افزاید. اتوبار تهران سرویس دارای بهترین کارگرهای اثاث کش و باربر است که بدون اسیب زدن به وسایل افراد انها را جابجا میکنند که این وسایل شامل حمل گاوصندوق- حمل پیانو- حمل یخچال سای بای ساید- حمل شیشه های ناهار خوری بزرگ- حمل بوفه های سلطنتی- حمل اکواریوم و دیگر وسایل منازل میباشند.

کامیونهای بزرگ مسقف و پتودار تهران سرویس

یکی از مهمترین موارد در باربری های داخل شهر استفاده کردن از کامیونهای استاندار برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل چه در داخل شهر و چه به خارج شهر است به همین دلیل اتوبار تهران سرویس از کامیون های بزرگ و موکت کاری شده برای اثاث کشی استفاده میکند که این کامیون ها عبارتند از ایسوزو-هیوندای-کاویان و فتون. قابل ذکر است.
کامیون های مورد استفاده در اتوبار تهران سرویس که برای حمل اثاثیه منزل ، حمل اثاثیه اداری ، حمل بار ، حمل لوازم تجاری ، حمل تجهیزات پزشکی ، حمل مبلمان و حمل تمام بارهای شکستنی و ظریف استفاده میشود.این کامیونها کاملا سرپوشیده و موکت کاری شده هستند تا در مواقع جابجای به وسایل و اثاثیه افراد اسیبی وارد نشود.

باربری تهران سرویس
باربری تهران سرویس

شعبات و مناطق تحت سرویس اتوبار تهران سرویس

اتوبار و باربری تهران سرویس دارای شعبات زیادی در سطح تهران است  و در هر محله از تهران ایستگاهی سیار گماره است بطور مثال در سعادت اباد دو عدد کامیون مسقف و ۸ نفر کارگر حرفه ای و مدیریت شده قرار دارند تا در اسرع وقت نظر افراد درخواست کننده باشند.
شعبات سرویس بار به سه دسته اتوبار غرب – اتوبار شرق – اتوبار شمال تقسیم شده اند و شعبات در سه جهت غرب شرق شمال تهران به این صورت میباشد

اتوبار تهران سرویس
اتوبار تهران سرویس

(غرب تهران) – پیکان شهر، ازاد شهر، شهرک راه اهن، شهرک شهید باقری، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا شهر، کاشانی، بلوار فردوس، بلوار فردوس غرب، بلوار فردوس شرق، پیامبر، اباذر، جنت اباد، شهران، کوهسار، پونک، اشرفی اصفهانی، صادقیه، ستارخان، ستاری، مرزداران، گیشا،شهرک غرب، میدان صنعت، سعادت اباد، فرحزاد، اوین، بلوار دریا و….
(شمال تهران) – پارک وی، ولیعصر، مقدس اردبیلی، الهیه، اقدسیه، اجودانیه، امانیه، کامرانیه، اختیاریه، قیطریه، فرمانیه، تجریش، میرداماد، ونک، درکه، دربند، پاسداران، زعفرانیه، نیاوران، ولنجک، و…..
(شرق تهران) – تهران پارس، مینی سیتی، ارتش، ازگل، نارمک، هنگام – و…
(مرکز تهران) – یوسف اباد، امیراباد، عباس اباد، هفت حوض و…

اتوبار تهران سرویس
اتوبار تهران سرویس

حمل بار به شهرستان با شرکت  باربری تهران سرویس

تهران سرویس تنها شرکتی میباشد در سطح تهران که انواع کامیونهای باری را دارا میباشد و به تمام نقاط ایران سرویس میدهد، این اتوبار در حمل انواع بارهای بزرگ و کوچک مهارت بالای دارد که عبارتند از حمل بار ترانزیتی – حمل بار شهری – حمل بار خارج شهری – حمل بار ترافیکی با مجوز تردد – حمل بار شرکتی – حمل بار کارخانه ای – حمل دستگاه های سنگین و تناژ بالا – حمل بار و تجهیزات پزشکی و….

حمل بار به شهرستان
حمل بار به شهرستان

تمامی این جابجای ها و حمل بارها اللخصوص بارهای خارج شهری دارای بیمه و بارنامه دولتی هستند و خود شرکت تهران سرویس  به اضای هر جابجای ۲۰ ملیون تومان بیمه و بارنامه رایگان صادر میکند افراد میتوانند با مراجعه به باربری تهران سرویس انواع کامیون ها و کامیونت ها را درخواست کنند که عبارتند از:
تریلی کفی – تریلی ترانزیت – تریلی کشنده – کامیون جفت – کامیون تک – ده تن روباز – ده تن سرپوشیده – کامیونت کاویان – ایسوزو – هیوندای – فتون – الوند – نیسان وانت – و وانت پیکان  .

اتوبار تهران سرویس
اتوبار تهران سرویس

اتوبار تهران سرویس دارای مجوز رسمی از اتحادیه

حمل بار و حمل اثاثیه منزل به شهرستان توسط اتوبار تهران سرویس همه روزه و تمام وقت انجام میشود و دارای بهترین کارگرهای اثاث کش و کامیون های حمل اثاثیه منزل میباشد.
این شرکت توانسته است در طی ۱۸ سال سابقه خود هروزه کیفیتی بهتر برای مشتریان به وجود بیاورد، کامیون سرپوشیده و موکت کاری شده ایسوزو و هیوندای در سطح استان تهران از بهترین کامیونها برای حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری میباشد زیرا چون طول بیشتری دارن و هم سرعت زیاد در جابجای که اتوبار تهران در تمام شعبات خود از هیوندای و ایسوزو استفاده میکند.

اتوبار تهران سرویس
اتوبار تهران سرویس