اتوبار میرداماد۲۲۳۸۱۹۲۴

اتوبار و باربری میرداماد متخصص در حمل اثاثیه منزل

اتوبار میرداماد یکی از شعبات اتوبار تهران سرویس با ۱۸ سال تجربه در منطقه بلوار میرداماد و شمال تهران از حرفه ای ترین باربریها است که بهترین خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل در میرداماد برای افراد بوجود می اورد. اتوبار و باربری میرداماد با بهره گیری از بهترین کامیونت های حمل بار و کارگرهای باتجربه متخصص توانای انجام هرنوع حمل و نقل داخل شهری و خارج شهری در سطح استان تهران را دارد. اتوبار میرداماد با استفاده از جدیدترین کامیونت های باربری و با ایمن سازی انها در جابجایی اثاثیه منزل و مبلمان ، توانسته است بهترین اثاث کشی را در مقایسه با دیگر باربری ها بوجود بیاورد زیرا جدا از جدید بودن کامیونها انها را با استفاده از موکت عایق بندی و ۶۰ عدد پتو به همراه دارند تا در برابر برخورد اجسام و وسایل در داخل ماشین جلوگیری شود.

اتوبار میرداماد
اتوبار میرداماد

نحوه جابجای اثاثیه منزل و بار با اتوبار میرداماد

اتوبار و باربری میرداماد دارای انواع کامیونت های: ایسوزو – هیوندای – کاویان و وانت بارهای پیکان و نیسان است.
این کامیونت ها تمامأ ایمن شده اند به این گونه که از کانتین های کامل فلزی و یا چادری استفاده میشود و داخل کانتین ها را با موکت عایق میکنند تا از خراش و ضربه جلوگیری شود و قابل ذکر است که جدا از این روند از تعداد حداقل ۵۰عدد پتو برای محافظت بیشتر اسباب و اثاثیه منزل در لابلای بار استفاده میشود. 

اتوبار میرداماد
اتوبار میرداماد 

کارگر حرفه ای و باتجربه برای حمل بار و حمل اثاثیه منزل

یکی از پر دردسرترین مثله اثاث کشی منزل استفاده از افراد(کارگر) مودب و بدون اذیت است تا بدون درگیری و بحث کار خود را انجام دهند. بهمین دلیل اتوبار میرداماد این نگرانی را با استفاده از بهترین افراد باربر چه از نظر اخلاق و چه از نظر تخصص در زمینه باربری نگرانی های افراد را با تضمین صدرصد از میان می برد.
اتوبار میرداماد داری بهترین کارگرهای حمل اثاثیه منزل است که در حمل انواع بار حمل اثاثیه منزل حمل اثاثیه اداری حمل لوازم تجاری مهارت کامل را دارند. به گونه ای که اثاثیه منزل را به بالاترین طبقات بدون اسانسور حمل می کنند با سرعت عمل زیاد  در زمان های کمتر از ۳-۴ ساعت کار خود را به اتمام میرسانند.

باربری میرداماد اتوبار تهران سرویس
باربری میرداماد
باربری میرداماد
باربری میرداماد

وانت بار میرداماد و حمل بار با وانت بار در میرداماد

وانت بار میرداماد و وانت تلفنی میرداماد یکی از فعالترین وانت بار های شمال تهران است که زیر نظر اتوبار میرداماد فعالیت میکند. حمل بار با وانت در میرداماد بصورت شبانه روزی انجام میشود و این موسسه وانت تلفنی دارای وانت نیسان و وانت پیکان چادر دار و پتودار میباشد و این وانت بارها بیشتر برای اثاثیه منزل و لوازم اداری به کار گمارده میشود و جای نگرانی برای تمیز نبودن وانت و قابل استفاده نبودن وجود ندارد . وانت بار میرداماد از پتود برای وسایل شکستنی و جلوگیری از خراش استفاده میکند و از چادرهای برزنت زداب برای بارندگی یا مسافتهای طولانی استفاده میکند.

وانت بار میرداماد
وانت بار میرداماد